Srebrny dealer WAPRO Partner InsERT


Sprzęt komputerowy

separator

Zapewniamy Państwu pomoc przy doborze optymalnego sprzętu w zależności od potrzeb Klienta. Bardzo łatwo kupić sprzęt, jednak bez odpowiedniej wiedzy i informacji wybór często okazuje się nietrafiony. I tak w przypadku sprzętu komputerowego może okazać się, że nie spełnia minimalnych wymagań systemów do pracy z którymi jest przeznaczony lub jest przesadnie dobry, co w efekcie przekłada się na niepotrzebne koszty dla firmy.

W przypadku sprzętu sieciowego bardzo ważna jest analiza potrzeb, bo w zależności przeznaczenia jest wiele aspektów, które należy przewidzieć na etapie zakupu, co również bez odpowiedniej wiedzy nie jest możliwe.

Niezależnie od tego czy stoimy przed zakupem komputera, serwera, drukarki, switch'a  czy routera możesz nam zaufać. Wiemy jak ważna jest wcześniejsza analiza potrzeb i dlatego też każdy zakup traktujemy indywidualnie. Dla firm, z którymi stale współpracujemy możemy praktycznie bez żadnych konsultacji zaproponować optymalne dla Nich rozwiązania, ponieważ znamy ich potrzeby oraz infrastrukturę. W przypadku nowych Klientów nie jest to już tak oczywiste, dlatego wykonujemy zazwyczaj krótką analizę, tak żeby zaproponowane produkty były optymalne.

Oprócz doboru urządzeń o odpowiedniej funkcjonalności dbamy o to, żeby proponowane produkty były bardzo dobre jakościowo. Dlatego też, wybieramy sprzęt najlepszych producentów takich jak:

Bezpieczeństwo IT

Dział handlowy:
mail:
tel: 25 758 15 14
Adres biura:
ul. Piłsudskiego 33 lok. C
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bezpieczeństwo IT