Srebrny dealer WAPRO Partner InsERT


Gastro

nowoczesne zarządzanie lokalami gastronomicznymi

separator

 

Programy Gastro to kompleksowe rozwiązanie do ewidencjonowania i kontrolowania sprzedaży, rozliczania gospodarki magazynowej oraz prowadzenia wszelkiego rozdzaju analiz.

Jest to najpopularniejszy system gastronomiczny na rynku czego potwierdzeniem jest fakt ze korzysta z niego prawie 10 tys. punktów gastronomicznych.

 

W ofercie posiadamy:

Gastro POS - program do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży np. na ekranach dotykowych

Gastro Szef - programem do prowadzenia gospodarki magazynowej firmy w oparciu o dokumenty zakupu oraz zrealizowaną sprzedaż na stanowiskach POS

Gastro Finanse - Zapewnia pełną kontrolę kluczowych aspektów działalności gastronomicznej (analizę wszystkich kosztów, zobowiązań, płynności finansowej, itp). Jest jednocześnie zbiorem narzędzi do codziennej pracy managera.

MiniPOS - instalowany na przenośnym urządzeniu z systemem Android, usprawnia pracę wszędzie tam, gdzie funkcjonuje obsługa kelnerska. Dzięki niemu kelner posiada zawsze przy sobie aktualne informacje o sytuacji na sali, rezerwacji stolików, stanie realizacji zamówień, czy godzinie przyjęcia zamówienia itp.

MidiPOS - doskonałe rozwiązanie dla większych lokali gastronomiczych, które są piętrowe, posiadają dodatkowe sale zdala od głównego stanowiska sprzedażowego POS lub zewnętrzne ogródki

System komunikacji z kuchnią -System monitorów kuchennych (Kitchen Display System - KDS) to nowoczesny system przeznaczony dla lokali gastronomicznych. Wspiera zarządzanie pracą kuchni oraz usprawnia komunikację pomiędzy obsługą sali a kucharzami.

Szeryf24 -aplikacja umożliwiająca w prosty sposób powiązanie zapisu z kamer umieszczonych w lokalach z operacjami wykonywanymi w systemie sprzedaży. Pozwala to na zwiększenie kontroli nad działaniami pracowników. Ogranicza konieczność przeglądania zapisów z kamer – wystarczy wyszukać interesujące nas zdarzenie a system od razu przejdzie do odpowiedniego nagrania.

Systemy przywoławcze -  w różnych wersjach: przywołanie kelnera oraz przywołania klienta

Qiki - Nowoczesna aplikacja na telefony komórkowe umożliwiająca klientom samodzielne zamawianie oraz płacenie za rachunek w restauracji, bez konieczności czekania na obsługę lub stania w kolejce.

Bezpieczeństwo IT

Dział handlowy:
mail:
tel: 25 758 15 14
Adres biura:
ul. Piłsudskiego 33 lok. C
05-300 Mińsk Mazowiecki
Bezpieczeństwo IT